VÝSLEDKY ZÁVODŮ

26.11.2022 Domažlice U9,U11,U13 /Opět nemocnost/

u9 -1. místa obsadili:  Pelikán J. ,Zeman J. , Šlais J.,Vaník D.   2 místa -Hájek J.    3.místa Nachlinger M.Y. Gritz D., Rybák s. ,  4. místa Plachý J.  ,Bečvář A. ,

U11    3. místa Kejhová A. , Plachý O.

U13     42kg  1. Javůrek J.   3.Fiala M.     60 kg  . Mottl V.   +60 kg Karas A.

19.11.2022 Turnov 26 kg  bez postupu ze skupiny M.Y.Nachlinger

13.11. 2022 Blatná U9, U11, U13 - startovalo nás 15 (nemocnost)

Získali jsme 4 první místa, 6 druhých míst, 4 čtvrtá místa

5.11.2022 Nepomuk U9, U11, U13, U15, U18 startovalo nás 29 

Získali jsme 6 prvních míst, 10 druhých míst, 6 třetích míst

5.11.2022 MČR U18 Brno

  • 73 kg 9.místo Petr Hodek 
  • +90 kg 3.místo Havlíček František
Hodek první,Havlíček třetí
Hodek první,Havlíček třetí

30.10.2022 U16 Adler CUP Frankfurt am Main 

  • 37 kg 9. místo Jan JAVŮREK

29.10.2022 U13 Adler CUP 2022 Frankfurt am Main

  • 37kg 1. Jan JAVŮREK (34 závodníků)

22.10.2022  PČR U13  

  • 38kg 1. místo J. Javůrek 
  • +66 kg 3. místo A. Karas  
  • 42 kg. 5.místo M. Fiala   
  • 6o kg 13. V. Mottl 


15.10.2022 BLOVICE Mini turnaj U9, U11 Plzeňský kraj + pozvané kluby

U9

  • 23,1 kg 4. Cespedes M. B.
  • 24,7 kg 3. Nachlinger Y.M.  
  • 26,45 kg 2. Pelikán J., 4. Bečvář A. 
  • 26,9 kg 2. Gritz D., 4. Tsiluiko Timofili
  • 29 kg 1. Zeman J.
  • 31 kg 1. Šlais J., 2. Plachý J.
  • 33,4 kg 1. Vaník D., 2. Wiesner, 3. Hajšman D. 
  • 36,8 kg 1. Hájek J. 
  • 42,4 kg 2. Rybák S.

U11

  • 26,3 kg 4. Šustr V.
  • 33,5 kg 2. Mašek Š.
  • 34,6 kg 1. Plachý O., 4. Šula M.
  • 36,6 kg 1. Vaníková N.
  • 29,3 kg 1. Cespedes B.D., 3.Kejhová A.
  • 38,4 kg 4. Červená A.
  • 49,25 3. Pravda P.

8.10.2022 Ostrava /dorostenecká liga/v týmu GP Plzeň se prali :

73 kg Petr Hodek a + 90kg  Frant.Havlíček/1x vítězství/

8.10.2022 Plzeň  2.kolo Kraj.přeboru u13 

38. kg 1. J.Javůrek 42 kg 2. M.Fiala 5-7 místo J.Kovář  60 kg 2. V.Mottl  +66 kg 1. A.Karas

Do přeboru ČR postoupili: Javůrek, Fiala, Mottl, Karas

2.10.2022 Jablonec/Nisou 38 kg 1. místo Jan Javůrek

1.10.2022 SOKOLOV U9 39kg 2.Rybák Stáňa u11 25 kg 2.Matěj YamatoNachlinger

1.10.2022 POVÁŽSKÁ BYSTRICA U13 38kg 1. místo Jan Javůrek

24.9.2022  Mělník mezinárodní pohár

U9   25 kg  3. D. Pašek 25,9 kg  3. J.Pelikán   29,6 kg   1. J. Plachý 2. J. Zeman   32,55 kg  1.D. Vaník  34,95 kg j.Hájková 

        38,7 kg 2. S.Rybák  

U11    30 kg  D,B.Cespedes vyřazen   32 kg  2. A Kejhová   34 kg  1. Š.Mašek  36 kg 3. N. Vaníková  

                       38 kg  O.Plachý vyřazen  50 kg 2. P. Pravda

U13       38 kg 1. J.Javůrek     42 kg J.Kovář vyřazen    60 kg  5. V. Mottl    +66 kg 1. A.Karas

23.9.2022 Krajský přebor 1.kolo U13 

  • 38 kg 1. J. Javůrek 
  • 40 kg 3. A. Zemanová  
  • 42 kg 2. M. Fiala, 6. J.Kovář  
  • 60 kg 1. V. Mottl  
  • +66 kg 1. A. Karas 

17.9.2022  Říčany CUP  U9, U11

 u9  25,3 kg 1. D. Pašek    36,4 kg 1. J.Pelikán  2. D. Gritz   28.8 kg  4. J. Plachý 30,5 kg 1. J. Zeman  32.3 kg  1. D. Vaník

       35,8 kg 2. J. Hájková  39,5 kg 2.  S. Rybák

U11       28,4   kg   2. D.B. Cespedes    28,5 kg  3. A. Kejhová    34,9 kg  4. O.Plachý

17.9.2022 JZR PLZEŇ

U13  38kg  1. Jan Javůrek    42 kg   5 .Jakub Kovář  60 kg  2. Václav Mottl    +66 kg   1. Adam Karas   36 kg  2 Amélie Zemanová

3.9.2022 KRAKOW  U14 38 kg  5.místo Jan JAVŮREK

1.8-5.8.2022 Příměstský tábor v DDM BLOVICE

    Tábora se zúčastnilo 32 dětí

10.7.2022 SINDELFINGEN U13

  • 37 kg 2. místo Jan JAVŮREK

9.7.2022 SINDELFINGEN U15

  • 37 kg 1. místo Jan JAVŮREK

19.6.2022 LIPSKO U13

  • 37 kg 1. místo Jan Javůrek
  • +55 kg 1. místo Adam Karas

18.6.2022 ČESKÉ BUDĚJOVICE  U9, U11, U13

U9

  • 26 kg 1. Pelikán J., 2. Pašek D.
  • 29. kg 1. Zeman J., 2. Gritz D.
  • 33 kg 1. Vaník D., 3. Hájková J.
  • 39 kg 3. Rybák S.

U11

  • 29 kg 3. Kejhová A.
  • 32 kg 2. Mašek Š.        

U13

  • 2. Zemanová A.

18.6.2022 1. místo Blovice /České Budějovice/

11.6.2022 SUŠICE U13

  • 42 kg 1. místo Jan Javůrek, 2. místo Michal Fiala
  • 55 kg 2. místo Václav Mottl
  • +66 kg 1. místo Adam Karas

5.6.2022  Mezinárodní VC Nový Bydžov U11, U13

U11

  • 34 kg 9.místo Štěpán Mašek
  • 38 kg Ondřej Plachý vyřazen v 2. kole

U13

  • 34 kg 2. místo Jan Javůrek
  • 42 kg 18. místo Michal Fiala
  • +66 kg 1. místo Adam Karas

4.6.2022  Nový Bydžov ČP U18

  • 66 kg 21. místo Václav Karas, 37. místo Petr Hodek
  • 81 kg 21. místo Šimon Javůrek
  • +90 kg 13 .místo František Havlíček

28.5.2022  Cheb

U9

  • 28 kg 1. J. Zeman, 2. J. Plachý
  • 33kg 1. J. Šlais, 3. J. Hájková   

U13

  • 36 kg 2. A. Zemanová

21.5.2022 Benešov  

U9

  • 24,1 kg 4. Nachlinger Y. M.
  • 26,2 kg 2. Pelikán J.
  • 28,5 kg 1. Plachý J.
  • 30,3 kg 1. Vaník D.
  • 35 kg 3. Hájková J.
  • 42,5 kg  2. Rybák S.

U11

  • 36 kg 3. Plachý O.

21.5.2022 Prachatice 

U11

  • 27 kg 2. Kejhová A
  • 32,5 kg 3. Mašek Š.
  • 37 kg 3. Ptáček M.
  • 45 kg 2. Pravda P.

U13

  • 38 kg 1. Javůrek J., Kovář K. vyřazen
  • 55 kg 1. Mottl V.
  • +66 kg 1 .Karas A.

15.5.2022 Mezinárodní ČP Jablonec nad Nisou U18

  • 66 kg 37. místo Václav Karas (70 dorostenců)
  • 73 kg 18. místo Petr Hodek (54 dorostenců)
  • +90 kg 3.místo František Havlíček (15 dorostenců)


14.5.2022 Mezinárodní ČP Jablonec nad Nisou U13

  • 38 kg 1. místo Jan JAVŮREK (52 žáků)
  • 42 kg 37. místo Michal Fiala (42 žáků)
  • +66 kg 3. místo Adam KARAS (6 žáků)

1.5.2022 Budapešť CUP 35

U15

  • 36 kg 12. místo Jan Javůrek

30.4. 2022 Budapešť CUP 35    

U13

  • 38 kg 9. místo Jan Javůrek

30.4.2022 MČR juniorů Hranice

  • 66kg 5. místo Petr Hodek
  • +100 kg 3. místo František Havlíček

23.4.2022 Samurajská katana TURNOV

U13

  • 38 kg 1. místo Jan Javůrek
  • 42 kg 1. místo Michal Fiala
  • +66 kg 1. místo Karas Adam

23.4.2022 VC Blatná U11 a U13

U11

  • 25,8 kg 4. Šustr V.
  • 27,8 kg 5. Kejhová A.
  • 34,9 kg 2. Plachý O.
  • 38,4 kg 4. Ptáček M.   

U13

  • 38 kg 5. Kovář J.
  • 36 kg 3. Zemanová A.
  • 55 kg 4. Mottl V. 

9.4.2022 Sušice U13

  • 38 kg 1. místo Jan Javůrek, 5. místo Jakub Kovář
  • 42 kg 3.místo Michal Fiala
  • 55 kg 1. místo Václav Mottl 
  • +66 kg 1. místo Adam Karas

7.4.2022 Klubový přebor U9, U11 Blovice

  • 23kg 1. Šustr V., 2. Timofili T.   
  • 28 kg 1. Zeman J., 2. Kejhová A., 2. Pelikán J.
  • 30 kg 1. Šlais, 2. Šula, 3. Hajšman
  • 33 kg 1. Zemanová, 2. Mašek, 3. Kovář., 4. Plachý O. 
  • 34 kg 1. Zemanová, 2. Vanníková, 3. Hajšmanová
  • 38 kg 1. Rybák, 2. Hájek, 3. Cipra 
  • 40 kg 1. Szakos, 2. Cipra
  • 42 kg 1. Javůrek J., 2.Fiala 
  • 55 kg 1. Mottl, 2. Szakos
  • 66 kg 1. Bolková, 2. Karas A. 

1.4-2.4.2022 Tréninkový sraz Plzeň 

Amélie Zemanová, Jan Javůrek, Michal Fiala, Jakub Kovář, Adam Karas

26.3.2022 PEZINOK 

U13

  • 38 kg 2 .místo Jan Javůrek

U18

  • 81 kg 9. Šimon  Javůrek

           

26.3.2022 Mariánské Lázně

U9

  • 24 kg 1. Nachlinger Matěj Yamato, 2. Pašek Daniel
  • 27 kg 1. Zeman Jáchym, 2. Plachý Jan
  • 32 kg 1. Vaník David, 2. Hájková Julie, 3. Šlais Jakub, 4. Hajšman Daniel
  • 38 kg 2. Rybák Stanislav 

U11

  • 28 kg 1. Kejhová Amálie
  • 33 kg 1. Mašek Štěpán
  • 36 kg 1. Plachý Ondřej, 3. Vaníková Nela, 5. Ptáček Matyáš

U13

  • 33 kg 1. Zemanová Amélie
  • 38 kg 2x výhra Kovář Jakub (bez postupu)
  • 42 kg 3. Fiala Michal
  • 55 kg 1. Mottl Václav  

19.3.2022   Hranice 90 kg 3 místo Maxim Galin

19.3.2022 Ostrava U13 

  • 38 kg 1. místo Jan Javůrek
  • 42 kg 9. místo Michal Fiala
  • +66 kg 1. místo Adam Karas

19.3.2022 Hranice ČP U18, U23

  • 66 kg 9. místo Petr Hodek
  • +90 kg 3. místo František Havlíček

12.3.2022 Tábor KP Jihočeského kraje

Dorostenci

  • 60kg 3. Karas V. 
  • 81 kg 3. Javůrek Š.

11.3-12.3.2022 Plzeň soustředění (krajský výběr) U13, U15

Javůrek J.  Fiala M.  Karas V.

5.3.2022 Blovice - Jarní turnaj

U9

  • 24 kg 1. Pašek D., 2. Nachlinger Y.
  • 25 kg 3. Pelikán J.
  • 26,9 kg 2. Plachý J, 3 Gritz D.
  • 30,3 kg 1.Vaník D., 2. Šlais J., 3. Hajšman D.
  • 37,3 kg 2. Rybák S., 3. Hájková J.

U11

  • 27,2 kg 3. Kejhová A.
  • 30,7 kg 1. Mašek Š.
  • 32,1 kg 4. Šťastný F.
  • 35,1 kg 1. Plachý O.
  • 36 kg 4. Vaníková N.
  • 36,8 kg 4. Ptáček M.
  • 45,8 kg 2. Pravda P.

U13

  • 38kg 1. Javůrek J. 4. Kovář J.         
  • 42 kg 1. Fiala M.
  • 46 kg Šťastný V. bez postupu
  • 55 kg 1. Mottl V.
  • +66 kg 1. Karas A.

26.2.2022 Prachatice dorostenecká liga 

F. Havlíček +90 startoval úspěšně za SG Plzeň

26.2.2022 Teplice - Mezinárodní turnaj

U13

  • 38 kg 1. místo JAVŮREK  Jan

26.2.2022 Sušice U9, U11

U9

  • 24,8kg 2. Pelikán J., 3. Pašek D.        
  • 27,3 kg 2. Gritz D.       
  • 30,5kg 1. Vaník D., 2. Šlais J., 3. Hajšman D.

U11

  • 24 kg 3. Šustr V.
  • 27,3 kg 3 Kejhová A.
  • 30,7 kg 1. Mašek Š.
  • 32,6 kg 3. ve skupině Šťastný F. bez postupu
  • 34,6 kg Vaníková N.
  • 48.1 kg Pravda P.

31.1.-5.2. 2022  JUDO HERODES CAMP - ZBRASLAVICE

Javůrek Jan

23.1.2022 Velká cena České Třebové

U13

  • 33 kg 3. místo A. Zemanová
  • 38 kg 2. místo J. Javůrek   
  • +66 kg 1. místo A. Karas

U18

  • 60 kg 7. místo V. Karas
  • 81 kg 2. místo Š. Javůrek

15.-16.1.2022 Králův Dvůr - Trilobit cup

15.1.2022   

U9    

  • 24 kg 2. Nachlinger M. Y., 3. Pašek D.
  • 25 kg 1. Pelikán J., 2. Gritz D.
  • 28 kg 1. Vaník D., 3. Plachý J.
  • 32 kg 3. Hájková J.
  • 37 kg 2. Rybák S.

U13

  • 38 kg 2. Javůrek J. (pro zranění vynechal finále)
  • 42 kg 5. Fiala M.
  • +66kg 1. Karas A.

16.1.2022

U11

  • 24 kg 3. Šustr V.
  • 27 kg 2. Kejhová A.
  • 31kg 1. Mašek Š.
  • 33 kg 2. Plachý J.

U18

  • 60 kg 3. Karas A.
  • 81 kg 3. Javůrek Š

O  putovní pohár Trilobitu skončil judoclub Blovice na 2. místě (pouze bod za vítězem).


8.1.2022  Bielo-Biala POLSKO

U14 

  • 36 kg 7. místo Jan Javůrek     

U 16

  • 81 kg 2. místo Šimon Javůrek      

18.12.2021 Vánoční klubový turnaj U9, U11

1.místa vybojovali Pašek Daniel, Pelikán Jonáš, Vaník David, Zemanová Amélie, Vaníková Nela, Šula Matyas, Fiala Michal

2.místa Szakos David, Cipra Cristian, Rybák Stanislav, Plachý Ondřej, Nachlinger Yamato Matěj, Gritz Dominik, Zeman Jáchym

3. místa Ptáček Matyáš, Mašek Štěpán, Kovář Jakub, Hájková Julie, Pravda Patrik, Šustr Vít ,Plachý Jan, Šlais Jakub, Kejhová Amálie

12.12.2021 Pražský adventní pohár 

U11

  • 33kg 4. místo Amélie Zemanová

U13

  • 38 kg 3. místo Jan Javůrek
  • +66 kg 2. místo Adam Karas

U15

  • +73 kg 1. místo Šimon Javůrek

Vyhodnocení klubů juda ČR za rok 2021 

Sportovní klub juda DDM Blovice obsadil 28. místo v mladších a starších žácích z celé ČR.

V TOP KLUBU za rok 2021 43.místo. Zde ve všech kategoriích (žáci, dorostenci, junioři, muži) z celé ČR.

27.11.2021 Olomouc finále ligy dorostu JC Plzeň 4.místo

Za tým se prali 66 kg Petr Hodek  a +90 kg František Havlíček oba 1x výhra

27.11.2021 Domažlice U9, U11, U13

U9

  • 23,5 kg 2. Nachlinger Yamato Matěj, 3. Pašek Daniel
  • 26 kg 3. Vaník David
  • 26, 5 kg  2. Pelikán Jonáš, 3. Plachý Jan, 4. Zeman Jáchym
  • 28,6 kg 3. Kejhová Amálie
  • 34,9 kg 3. Hájková Julie
  • 36,7 kg 4. Rybák Stanislav
  • 42,5 kg 3. Pravda Patrik

U11

  • 33,9 kg  Plachý Ondřej
  • 34 kg  2. Zemanová Amélie, 3. Vaníková Nela

U13

  • 38 kg 1. Javůrek Jan
  • +66 kg 1. Karas Adam

20.11.2021 Nepomuk U9, U11, U13, U15, U18

U9  

  • 24,7 kg  1. Gritz Dominik, 2. Pelikán Jonáš
  • 26,5 kg 1. Zeman Jáchym, 2. Kejhová Amálie, 3. Plachý Jan
  • 27 kg 1. Damian Cespedes Burgos
  • 31 kg 1. Vaník David, 2. Šťastný František, 4. Hájková Julie
  • 36,6 kg 4. Rybák Stanislav
  • 41 kg 1. Pravda Patrik

U11

  • 31,5 kg 1. Zemanová Amélie
  • 33,6 2. Plachý Ondřej
  • 36 kg 3. Vaníková Nela

U13

  • 38 kg 2. Javůrek Jan

U15

  • 55 kg 1. Karas Václav
  • +73 kg 2. Javůrek Šimon

U18

  • 81kg 2. Kolman Štěpán

14.11.2021 PČR U15 družstva Brno

Václav Karas se pral v družstvu JC Plzeň 60kg  jako jediný z týmu zvítězil před časovým limitem. JC Plzeň bylo vyřazeno Teplicemi skorém 7:2.

Šimon Javůrek nestartoval.

Václav Karas čtvrtý zleva PČR Brno
Václav Karas čtvrtý zleva PČR Brno

13.11.2021 MČR U18 BRNO 

  • + 90kg  5. místo František Havlíček 
  • 66kg 37. místo Hodek Petr (52 závodníků U18)

7.11.2021  Přebor ČR U15 Jablonec nad Nisou

  • 60 kg 21 .místo Václav Karas 
  • +73 kg 10. místo Šimon Javůrek

6.11.2021 Přebor ČR U13 Jablonec nad Nisou

  • 34 kg 21. místo Jan Javůrek    
  • 42 kg 21. místo  Michal Fiala  
  • +66 kg 2. místo Adam KARAS

6.11.20231 Podzimní turnaj Blatná U9, U11

u9

  • 23,5 kg 1. Pašek Daniel; 2. Nachlinger Yamato Matěj; 3. Šustr Vítek
  • 26 kg 1. Pelikán Jonáš; 2. Gritz Dominik; 3. Burgos Cespedes Damian; 4. Plachý Jan
  • 35 kg 1. Šťastný František; 5. Rybák Stanislav

U11

  • 28 kg 1. Vaník David
  • 31 kg 3. Mašek Štěpán
  • 34 kg 4. Plachý Ondřej

30.10.2021 Přátelské randori U9 a U11 z Plzeňského kraje - Blovice 

U9

  • 23,2 kg 1. Pašek Daniel; 3. Nachlinger Yamato Matěj       
  • 24,9 kg 2. Pelikán Jonáš; 3. Gritz Dominik
  • 26,5 kg 1. Plachý Jan; 2. Zeman Jáchym; 3. Kejhová Amalie    
  • 28,2 kg 1. Šlais Jakub; 2. Vaník David
  • 36,5 kg 3. Rybák Stanislav

U11

  • 20,9 kg 1. Šustr Vítek    
  • 30,2 kg 1. Mašek Štěpán  
  • 32,9 kg 1. Plachý Ondřej; 2. Zemanová Amalie
  • 35,2 kg 4. Vaníková Nela; 5. Ptáček Matyáš

16.10.2021 MČR juniorů  

  • 66kg 13. místo P. Hodek  
  • 81kg 7. místo M. Galin

9.10.2021 U11 a Krajský přebor žáci Plzeň 2.kolo

U11 

  • 25kg 4. místo Vítek Šustr  
  • 30kg 3. místo Štěpán Mašek 
  • 32 kg 3. místo Amalie Zemanová 
  • 34kg 1. místo Ondra Plachý

U13  

  • 34 kg 1.místo Jan Javůrek   
  • 42 kg 2. místo Michal Fiala  
  • +66 kg 1. místo Adam Karas

U15   

  • 60 kg 1. místo Václav Karas   
  • +73 kg 2. místo Šimon Javůrek 

VŠICHNI ŽÁCI (U13 a U15) POSTUP DO PŘEBORU ČR

3.10.2021 Olomouc

U13

  • 34 kg 1.místo Jan JAVŮREK

3.10.2021 Dorostenecká liga (družstva) Praha - 1. kolo

  • Petr Hodek 3x výhra 
  • František Havlíček 1x výhra

Prali se za JC Plzeň celkově 2. místo

2.10.2012 Povážská Bystrica 

U13

  • 34kg 1. místo Jan JAVŮREK

2.10.2021 Mistrovství ČR mužů Olomouc 

  • 81kg 9.-13. místo Maxim Galin

26.9.2021 Mělník

U18 

  • +90 kg 1. místo Havlíček František

25.9.2021 Mělník

U9 

  • 23 kg 2.místo Jonáš Pelikán 
  • 24kg 3.místo Daniel Pašek
  • 25 kg 3.místo Jan Plachý
  • 26 kg 3.místo Amálie Kejhová
  • 32 kg 4. místo Julie Hájková

U11 

  • 30 kg 2. místo Štěpán Mašek
  • 34 kg 1x výhra Ondřej Plachý     

U13

  • 34kg 1. místo  Jan Javůrek
  • 42 kg Michal Fiala vyřazen    
  • +66kg 3.místo Adam Karas

19.9.2021 U18  Plzeň JZR

  • 66 kg  2. místo Petr Hodek
  • 81 kg  Štěpán Kolman 1x výhra 
  • +90 kg  2. místo František Havlíček

18.9.2021  Krajský přebor 1. kolo U13, U15 Plzeň

U13

  • 34kg 1. místo Jan Javůrek
  • 42 kg 3.místo Michal Fiala
  • +66 kg  1. místo Adam Karas

U15

  • 55 kg 1. místo Václav Karas   
  • +73 kg 2.místo  Šimon Javůrek

18.9.2021 Jihozápadní region U13, U15 Plzeň

U13

  • 38 kg 1. místo Jan Javůrek
  • +66 kg 1. místo Adam Karas

U15   

  • 2. místo Šimon Javůrek

12.9.2021 MT BRNO

U15   

  • +73kg 12. místo Šimon Javůrek

11.9.2021  MT BRNO  

U18

  • 66kg 19. místo Petr Hodek
  • +90kg 9.místo František Havlíček 

Muži

  • 7. místo Maxim Galin

5.9.2021 Krakov-Polsko mezinárodní turnaj

U12 

  • 35 kg Jan Javůrek 1x vítězství      
  • +50 kg  1. místo  Adam Karas

4.9.2021 Nový Bydžov 

  • 34 kg 1.místo Jan Javůrek       
  • +66kg 1.místo Adam Karas

28.8.2021 MT muži Bánská Bystrica   

81.kg 7. místo Maxim Galin

17.8.2021 Hranice junioři

81kg 3.místo Maxim Galin

18.7.2021 Praha EVROPSKÝ TURNAJ JUNIORŮ

81kg Maxim Galin vyřazen v I .kole

SK JUDO DDM Blovice

NAVŠTIVTE NÁS

Tyršova 807, Blovice, 336 01

ZAVOLEJTE NÁM

František Vlčnovský 

+420 723 237 889

NAPIŠTE NÁM

František Vlčnovský  

frantavlcak1@seznam.cz

FACEBOOK

https://www.facebook.com/judoblovice

Trénujeme od 2.9.

PONDĚLÍ

16:30-17:30 5 let-7 let začátečníci

17:30-18:30 8 let-10 let začátečníci

18:30-20:00 U11, U13, U15, U18

ÚTERÝ

16:30-18:00 U9, U11

18:00-20:00 U11, U13, U15, U18

STŘEDA

16:30-17:30 5 let-7 let začátečníci

17:30-18:30 8 let- 10 let (bude upřesněno)

19:00-20:30 dle dohody trénink a zkoušky na kyu

ČTVRTEK

16:30-18:00 U9, U11

18:00-20:00 U11, U13, U15, U18

PÁTEK

17:00-18:30 U9, U11, U13, U15, U18


U9 7-8 let, U11 9-10 let, U13 11-12 let, U15 13-14 let, U18 15-17 let

© 2021 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!